Untitled Document
Anasayfa Hakkımızda Bizden Haberler Teklif formu Linkler Site Haritası İletişim
HAKKIMIZDA
 
                   

Uygun Müşavirlik…

Otuzbeş yılı aşkın süredir meslekte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan Uygun Müşavirlik Muhasebe ve müşavirlik uygulamaları ile ticaret erbaplarının sorunları çözmekte bir dönüm noktası olmayı hedeflemiş ve günümüzde de ciddi başarılara imza atmıştır.

Ahmet Turan Uygun tarafından kurulmuş olan Uygun Müşavirlik Hizmetleri daha sonradan 3568 sayılı yasanın yürürlülüğe girmesi ile Muhasebecilik ve Danışmanlık mesleğini profesyonel olarak yürütmüş ve yüzü aşkın mükellefe başarılı bir şekilde hizmet sunmuş ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Osman Melih Uygun ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Gültekin Uygun un da katılımlarıyla artan bilgi birikimini siz müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Yirmi yılı aşkın bir süredir; hem ulusal, hem de uluslar arası kuruluşlara danışmanlık hizmeti sunan Uygun Müşavirlik hizmet politikası olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş ve bunun da müşteri sorunlarının çözülmesi olarak belirlemiştir. Bu yolda bilgi birikimi geniş, kendi alanlarında uzman meslek mensupları ile iş ve işlemleri idame ederken, diğer taraftan çalışmalarının da mesleğe vasıflı elaman yetiştirmenin ve profesyonel olarak çalışan, bilgi birikimine sahip, başarılı bir kadroya sahip olunması gerektiği bilinciyle devam etmektedir.

Misyonumuz hızla değişen dünya koşullarında mali piyasa koşullarına birlikte üreteceğimiz özel çözümler ve teknolojiden de faydalanarak oluşacak risk faktörlerinin önceden tespit edilip siz değerli müşterilerimizin daha etkin planlama yapabilmenize olanak sağlamaktır.

Vizyonumuz ise gelişen uluslararası pazar koşullarında müşterilerimizin zor rekabet ortamında rekabet güçlerini arttırmalarını sağlamak amacıyla kurumsal anlamda ilerleyici tedbirler almak ve öneriler sunmaktır.

Müşavirlik ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra şirket kuruluş, tasfiye, meşgale ve nevi değişiklikleri, vergi uyuşmazlık ve davaları ile çözümleri, vergi yönetim hizmetleri, bireysel vergileme çözümleri, dış ticaret ve kambiyo mevzuatı ve dolaylı vergiler işlemleri ile Genel Kabul Görmüş Muhasebe ilkeleri ile TMS ve TFRS ye uygun muhasebe sistemlerinin kurulması ve yürütülmesi verilen hizmetler arasında olup, bireysel anlamda müşterilerimizin sorunlarının çözümlerini hizmet felsefemiz addolunmuştur.

 

AHMET TURAN UYGUN KİMDİR ?

Ahmet Turan Uygun 1949 yılında Malatya da doğdu.İlk ve ortaöğretimini Malatya da tamamladı. Lise eğitimini 1967-1968 döneminde Malatya Ticaret Lisesinde tamamladı. Çeşitli devlet kadrolarında yer aldıktan sonra 1974 yılında özel sektöre geçerek muhasebe müdürlüğü görevine başladı. Meslek yasasının yürürlüğe girmesini takiben 1989 yılından beri Serbest Muhasebecilik mesleğini icra etmektedir.

GÜLTEKİN UYGUN KİMDİR ?

Gültekin Uygun 1970 yılında Malatya da doğdu. İlk,ortaöğretim ve lise eğitimini İstanbul da tamamlayan Gültekin Uygun 1995 yılında Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra 2006 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi İşletme Fakültesinden İşletme yüksek lisansı yaparak mezun oldu. 2009 yılında Serbest Muhasebecilik Mali müşavirlik belgesini alan Gültekin Uygun hala müşavirlik mesleğini aktif olarak devam ettirmektedir.

 
 

Adres : Büyükdere Cad. Basman Han No. 4 Kat 4, Daire no. 5Şişli - İstanbul
Telefon : 02122197780 - 02122316498 Fax No : 02122249510 E-Mail : info@uygunmusavirlik.com